Podoba ci się nasz blog? Chcesz nam coś podpowiedzieć? Coś zmienić? Zaproponować współpracę? Napisz do nas na blogkierunekzwiedzania@gmail.com

Za jakiś czas udostępnimy tutaj statystyki odwiedzin, żebyście wiedzieli do ilu osób docierają nasze wpisy.

Chcesz żeby na blogu znalazła się relacja ze zwiedzania konkretnego obiektu? Napisz.
Możliwe, że już tam byliśmy, ale jeszcze nie zdążyliśmy,y tego opisać, może dopiero planujemy się ta wybrać albo uwzględnimy ten obiekt na trasie już planowanej wycieczki.

Pamiętaj, że mamy swoje codzienne życie, pracę i różne inne zobowiązania, więc mało prawdopodobne, że rzucimy wszystko i pojedziemy do jakiegoś muzeum, gdy tylko przeczytamy maila.

A może pracujesz w muzeum i chcesz nas zainteresować konkretną wystawą?

Jeśli akurat będziemy mieli po drodze to chętnie zobaczymy. Jeśli to za daleko lub nie będziemy mieli czasu, ale informacje jest ciekawa zamieścimy ją tutaj jako news w dziale Aktualności. Możemy też zamieścić tu krótki wywiad.

Interesujemy się zwiedzaniem muzeów i skansenów, ale odwiedzamy też wiele innych ciekawych miejsc – jak na przykład parki rozrywki. W związku z tym, że dużo jeździmy polecamy także sprawdzone hotele. Jeśli chcesz na naszym blogu zaprezentować jakiś produkt albo usługę, napisz- chętnie przedstawimy je naszym czytelnikom!